#8358 | 2017-04-04 Gdynia, Poland

IT Program Manager - mainframe migration

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Finanse / Bankowość.
Typ projektu: program migracji mainframe'a.
Lokalizacja: Gdynia (zapoznanie z projektem wymaga wyjazdu na klika tygodni do Danii).
Delegacje: tak.
Język projektu: j. angielski wymagany.
Długość projektu: 24.04.2017 – 30.11.2017.
Start: kwiecień 2017.

ZADANIA:
  • Nadzorowanie portfelem projektów związanych z migracją mainframe'a w bankach.
  • Kontrola i organizacja cyklicznych przeglądów projektów.
  • Nadzorowanie zależności między projektami oraz zasobami niezbędnymi do ich realizacji.
  • Promowanie kultury projektowej w organizacji.
  • Współpraca ze wszystkim jednostkami organizacji w celu realizacji projektów.
  • Przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji wobec komitetu sterującego, zarządu.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zarządzaniu portfelem projektów IT w sektorze bankowym – konieczne doświadczenie w programach migracji .
  • Praktyka w zarządzaniu dużymi zespołami Project Managerów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (główny język projektu).
  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, pozwalające na budowę porozumienia ze wszystkimi szczeblami organizacyjnymi.
  • Doświadczenie w migracji danych na dużą skalę.
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami (PRINCE2/PMP) oraz zwinnych metodyk prowadzenia projektów informatycznych (SCRUM).
  • Znajomość branży bankowej oraz różnych aspektów działania organizacji bankowej (prawne, procesowe, biznesowe).
  • Doświadczenie w pracy w zmiennym środowisku.
  • Wysokie zdolności managerskie i umiejętność egzekwowania przydzielonych zadań.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie a modelu B2B.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Start: ASAP
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Type: Freelance

Projekt avslutat

Tyvärr söker vi inte längre konsulter till det här projektet.

Klicka på ”Till uppdragslistan” för att visa aktuella projekt.

Om du är kund och letar efter den här typen av profil kan du använda formuläret "Visa konsult-CV" på vår andra webbplats.