#14782 | 2019-09-23 Warszawa, Poland

Specjalista DevOps

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Bankowość
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Język projektu: Polski
  • Współpraca typu: B2B
  • Długość projektu: do 31.12.2019 z możliwością przedłużenia.
  • Start: ASAP

OBOWIĄZKI:

  • Automatyzować procesy.
  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Wspieranie zespołów deweloperskich i utrzymaniowych we wdrażaniu optymalnej i spójnej koncepcji monitoringu.
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python
  • Dobra znajomość frameworka Flask
  • Dobra znajomość narzędzi CI/CD: Ansible/ Jenkins/ Teamcity
  • Znajomość REST API - rozwój i użycie istniejących API
  • Znajomość narzędzi do monitoringu infrastruktury i usług IT - Zabbix, SCOM i inne
  • Wiedza na temat narzędzi GIT, RabbitMQ, Redis, HAProxy
  • Doświadczenie z bazami danych (PostgreSQL/MSSQL/MongoDB/Elasticsearch/InfluxDB)
  • Znajomość angielskiego, pozwalająca swobodnie czytać dokumentację techniczną
  • Znajomość aktualnych trendów i technologii dostępnych na rynku IT
  • Zdolności analityczne, zorientowanie na cel, komunikatywność
  • Dużą samodzielność i zdolności organizacyjne

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych i systemowych dla systemów informatycznych
  • Doświadczenie w developmencie na platformach Windows i Linux
  • Znajomość metodyk Agile (np. SCRUM)

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.

Lokalizacja: Warszawa, Poland
Typ projektu: Praca na zlecenie

Projekt avslutat

Tyvärr söker vi inte längre konsulter till det här projektet.

Klicka på ”Till uppdragslistan” för att visa aktuella projekt.

Om du är kund och letar efter den här typen av profil kan du använda formuläret "Visa konsult-CV" på vår andra webbplats.